statystyki szczegółowe

Aktualności

PIAST - BARCICZANKA 0:0

• autor: rafkop, 2011-05-29 23:08

Podobnie jak w jesiennym pojedynku w Barcicach i tym razem kibice obu drużyn nie zobaczyli żadnego gola. Z jednej strony powinniśmy się cieszyć, bo w końcu wzbogaciliśmy (minimalnie) nasze konto punktowe, z drugiej strony pozostaje niedosyt, bo znowu było tak blisko... W pierwszej połowie zagraliśmy ospale, uwypukliła się przewaga gości, w drugiej to jednak my dyktowaliśmy warunki i częściej byliśmy przy piłce. Jednak, jak to najczęściej bywało tej wiosny, nic z przewagi nie wynikło - nasza skuteczność była zerowa. Na pochwałę zasługuje dzisiaj Łukasz, który zachował czyste konto...

5 min. Wrzutka z prawej strony zawodnika z Barcic, odegranie główką do Roberta Tokarczyka, który z 10 m strzela z woleja, ale świetnie interweniuje Koźma.

13 min. Strzał z 30m. Krzysztofa Jeża pod poprzeczkę, ale znów fenomenalna parada Koźmy.

14 min. Rzut rożny dla Barcic, długa piłka przechodzi nad polem karnym i znajduje ją Robert Tokarczyk, który minimalnie pudłuje strzelając „z powietrza”.

42 min. Darek Kmiecik do Sobczyka na 20m, ten znajduje sobie miejsce do oddania strzału, uderza minimalnie, obok lewego słupka Arkadiusza Drąga.

53 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Barciczanki, w zamieszaniu pod bramką Koźmy minimalnie obok słupka strzela z piętki Krzysztof Tokarczyk.

62 min. Tym razem po dośrodkowaniu Piasta z rzutu rożnego najwyżej wyskakuje Adam Nakielny, ale uderza nad bramką.

68 min. Dwie akcje Piasta. W pierwszej duże zamieszanie pod bramka Barciczanki, najpierw próbuje Adam Nakielny – zostaje zblokowany, później strzela Gigoń, ale dobrze broni Drąg. W drugiej akcji z linii pola karnego kąśliwie pod poprzeczkę uderza Kuraś, ale i tym razem pewnie golkiper przyjezdnych.

73 min. Dośrodkowanie z prawej strony zawodnika z Barcic do Wojciecha Tokarczyka, a ten strzela nad poprzeczką z odległości 3m. Dużo szczęścia miał w tej akcji Piast.

75 min. Przepiękny strzał Adama Nakielnego z 25m. minimalnie nad bramką przyjezdnych.

86 min. Nakielny na prawej stronie wykłada do ustawionego na środku Kurasia, ale ten kiwa i w konsekwencji z gorszej pozycji uderza za słabo i w bramkarza.

87 min. Strzał z 15 m. z ostrego kąta Adama Nakielnego - nad bramką.

90 min. Czerwona kartka dla Roberta Tokarczyka za podważanie decyzji sędziego.

RB

BARCICZANKA: Drąg - Jeż, Rusin, Hamiga, R. Tokarczyk - Prusak (56 Klimczak), W. Marczyk (46 Janik), Niechurski, M. Marczyk (78 D. Tokarczyk) - W. Tokarczyk (65 T. Tokarczyk), K. Tokarczyk

Sędziował: Waldemar Pyznar (KS Gorlice)

Żółte kartki: Marcin Manelski - Grzegorz Hamiga, Robert Tokarczyk, Jakub Niechurski, Przemysław Janik

Czerwone kartki: Robert Tokarczyk (90+1 druga  żółta)