statystyki szczegółowe

Aktualności

Piast Czchów - Pajor Team 3:6

• autor: rafkop, 2011-02-02 12:52

Nie było niespodzianki w pojedynku drugiej i trzeciej drużyny Czchowskiej Ligi Futsalu. Przegraliśmy, ale wynik nie odzwierciedla w pełni przebiegu spotkania, które było wyrównane, a przez pewien czas Piast nawet prowadził...

Pierwsza bramka wpadła dopiero w 18 min. spotkania i zdobyli ją rywale. Wcześniejsze próby obu drużyn nie grzeszyły bowiem skutecznością. Szybko na szczęście odpowiadamy - futbolówkę po podaniu Jarka Święcha umieszcza w siatce Tomek Grzyb. Pierwsza połowa kończy się remisem.

Na początku drugiej zdobywamy prowadzenie! Skuteczną dobitką po wcześniejszym uderzeniu Bartka Wnęka popisuje się Jarek Święch. Pojawiła się nadzieja na wygranie tego pojedynku. Niestety, rywal bezlitośnie sprowadza nas na ziemię. Po zmianie zawodników w naszych poczynaniach zapanował chaos, co skrupulatnie wykorzystał Pajor Team i po dwóch szybkich kontrach w 25 min. przegrywamy już 2:3. Cóż, walczymy dalej i po kolejnych 3 min. doprowadzamy do remisu - bala* w siatce umieszcza Mariusz Skwarło. Odzyskujemy wiarę, że jeszcze coś w tym spotkaniu możemy zdziałać. I znowu muszę napisać niestety... Po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce Jarka Święcha gramy w osłabieniu, co błyskawicznie wykorzystują rywale i po kilkunastu sekundach zdobywają gola. Zostało 9 min. na udowodnienie, że Piast zasługuje na zwycięstwo w tym spotkaniu. Nic z tego, nie dopisujemy już żadnej bramki do naszego konta, a przeciwnik w ostatniej minucie dobija nas dwoma "gwoździami do trumny"...

W najbliższy piątek o 19.45 kolejny wymagający mecz z Tropic'em Zakliczyn.