statystyki szczegółowe

Aktualności

TERMALICA BRUK-BET II Nieciecza pokonana!!!

• autor: rafkop, 2010-10-16 20:46

Chyba mało kto, po ubiegłotygodniowej przegranej z kiepsko spisującym się POLANEM, postawił w tym meczu na PIASTA. A tu jednak sporych rozmiarów niespodzianka! Wzbogacone kilkoma zawodnikami pierwszoligowej drużyny rezerwy Niecieczy nie poradziły sobie z gospodarzami i przegrały 2:3 (1:2). Bramki dla PIASTA zdobyli: 2 Tony Nwachukwu (w tym karny) oraz Bartek Kuraś. W końcu wygrana z tarnowską drużyną...

MOKSiR PIAST Czchów - TERMALICA BRUK-BET II Nieciecza 3:2 (2:1)

1-0 Nwachukwu 19
2-0 Kuraś 21
2-1 Fijał 40
3-1 Nwachukwu k. 59
3-2 Kot 70

Żółte kartki: Jacek, Metz, Jacek
Czerwona kartka: Jacek (90+3 konsekwencja 2 żk)
Sędziował: Damian Opaliński - Gorlice

PIAST: Koźma - Gigoń, Oliynyk, Kowalczyk, Tułacz - Grzyb, Manelski, Kuraś, Nakielny - Kmiecik (77 - Sobczyk), Nwachukwu -> oceń zawodników

TERMALICA BRUK-BET II: Pochroń (46 Madejski) - Jacek, Mikoś, Kleinschimdt, Zontek - Kot, Metz, Skowron, Kucharski (46 Woźniak) - Fijał, Wałaszek

Relacja minutowa:

7 min. Podanie z głębi pola Bartka Kurasia do Tomka Grzyba na lewą stronę, ten podaje na wyjście do Toniego, jednak ten za bardzo sobie ją wypuścił i piłkę łapie bramkarz.

8 min. Strzał Adama Wałaszka, po tym jak znalazł się niepilnowany nieopodal linii pola karnego. Z wielkim trudem Koźma  - wyciągnął się i broni ten strzał.

9 min. Zamieszanie w polu karnym Niecieczy, po błędzie bramkarza piłka tańczy na linii bramkowej, ale znajdujący się blisko Tony nie zdołał jej dotknąć, gdyż był dobrze blokowany przez defensora  przyjezdnych.

12 min. Pojedynek biegowy Toniego z obrońcą Niecieczy II, Nwachukwu potyka się, ale mimo to zatrzymuje piłkę przy nodze, wstaje i uderza centymetry obok prawego słupka bramki Pochronia.

16 min. Niezdecydowanemu Pochroniowi, piłkę z pod nóg zabiera Adam Nakielny, ten będąc na ostrym kącie, wrzuca w pole karne, ale błąd golkipera gości pozostaje bez konsekwencji, gdyż piłkę wybija zawodnik z Niecieczy.

19 min. Manelski mądrze uruchamia Toniego, który nie ma problemów z wyprzedzeniem obrońcy Niecieczy na prawej stronie i po długim słupku strzela gola. 1:0.

21 min. Niemal identyczna akcja co dwie minuty wcześniej. W roli głównej Tony, który zagrywa prostopadłą piłkę do Kurasia, a ten pokonuje w pojedynku 1:1 obrońcę i lobuje bramkarza. 2:0.

32 min. Groźny strzał Bartka Kurasia z dystansu ponad bramką.

35 min. Kolejna szarża Toniego po prostopadłym podaniu od Grzyba, strzela groźnie, ale w bramkarza i ten instynktownie broni.

40 min. Kontaktowa bramka dla Niecieczy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego - najwyżej wyskakuje Piotr Fijał i pokonuje Koźmę. 2:1.
-------------------------------------------------------
47 min. Po dośrodkowaniu Toniego z rzutu rożnego, akcję zamyka Bartek Kuraś strzałem głową, ale dosłownie o centymetry mija spojenie bramki Mateusza Madejskiego, który w przerwie zmienił w bramce Pochronia.

58 min. Karny dla Piasta, po wymianie podań Kurasia i Toniego - ten drugi jest sam na sam z bramkarzem,  ale Radosław Jacek nie daje za wygraną i fauluje go od tyłu - za co dostaje jedynie żółtą kartkę.

59 min. Sam poszkodowany wymierza sprawiedliwość i strzela gola. 3:1.

66 min. Darek Kmiecik podaje górną piłkę  do Toniego, ten świetnie przyjmuje, ale z czystej pozycji strzela za lekko i bramkarz pewnie chwyta piłkę.

68 min. Niepewne wyjście z bramki golkipera gości. o górną piłkę walczy Nakielny, wykorzystuje swoje warunki fizyczne i uderza minimalnie obok bramki.

70 min. Gol dla Niecieczy po strzale Piotra Kota piłka odbija się od słupka i wpada do bramki. 3:2.

72 min. Akcja Kurasia w polu karnym Niecieczy. Zawodnik Piasta ogrywa obrońców i strzela bardzo mocno, ale pięknie broni Madejski.

76 min. Pierwsza zmiana w Piaście za Darka Kmiecika wchodzi jego imiennik Sobczyk.

84 min. Żółta kartka dla Metza za niesportowe zachowanie.

90 min. Groźne dośrodkowanie z prawej strony zawodnika  przyjezdnych i cud, że wślizgiem do bramki nie  pokierował piłki ktoś z Niecieczy.

91 min. Bardzo groźny strzał z dystansu zawodnika przyjezdnych z powietrza. Koźma na róg.

93 min. Za niesportowe zachowanie drugą żółtą kartkę otrzymuje Radosław Jacek i w konsekwencji czerwoną.