statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejny punkcik na koncie PIASTA...

• autor: rafkop, 2010-08-29 16:59

Podziałem punktów po remisie 1:1 (0:0) zakończyło się niedzielne spotkanie PIASTA Czchów z GRYBOVIĄ Grybów. Wyrównującą bramkę dla naszej drużyny, a jednocześnie swojego pierwszego gola w PIAŚCIE zdobył nasz czarnoskóry napastnik - Ifeanyi "Tony" Nwachukwu.

6 min. Po  wykonaniu rzutu wolnego niepewnie zachowali się obrońcy Piasta i piłka dostaje się na 20m pod nogi przyjezdnych, bardzo mocny strzał broni zasłonięty Koźma.

11 min. Groźny strzał z 20 m Grybovii , pewnie wychwytuje Koźma

14 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego dochodzi do zawodnika gości i minimalnie pudłuje obok prawego słupka.

32 min.  Niesygnalizowany strzał zawodnika z Grybowa w odległości 20m  - obok lewego słupka Koźmy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

50 min. Rzut wolny z 25m Grybovii, za lekki strzał dla Koźmy, który z  łatwością łapie piłkę w ręce.

68 min. Gol dla Grybovii.  Strzelcem jest Tomasz Ciastoń,  a gol padł po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego z 25 m. 0:1

70 min.  Zmiana Marek Cnota za Darka  Sobczyka.

71 min.  Zamieszanie pod polem karnym Piasta i strzał Szymona Grucy minimalnie nad bramką.

75 min. Zmiana za Tułacza wchodzi Głowacki.

78 min. Podanie z głębi pola do Michała Olszewskiego - ten w asyście jednego z obrońców gości dostrzega wchodzącego Nwachukwe i podaje mu,  a ten mając przed sobą jedynie bramkarza pokonuje go na raty. 1:1

87min. dośrodkowanie z lewej strony zawodnika Grybovii, do piłki dochodzi napastnik, strzela głową, i z wielkim  trudem Koźma na raty łapie piłkę.

90 min. zmiana za Olszewskiego wchodzi Darek Kmiecik