statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejne punkty na koncie PIASTA

• autor: rafkop, 2010-06-19 20:34

MOKSIR PIAST Czchów pokonał KS POGORIĘ Pogórska Wola 3:1 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Tomasz Skwarło, Michał Olszewski i Michał Heród. Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze 2 mecze...

W rozwinięciu relacja Rafała Bagińskiego.

6 min. Jarek Święch dośrodkowuje do niepilnowanego Tomka Skwarły, ten przyjmując piłkę ma dużo przestrzeni w odległości około 10 m. od bramki, ale minimalnie przestrzela.

8 min. Prostopadłe podanie do wchodzącego w pole karne Tomka Skwarły od jego brata Mariusza, Tomek będąc sam na sam z bramkarzem ze spokojem uderza obok słupka zdobywając w ten sposób pierwszego gola w tym meczu. 1:0.

43 min. Zmiana w Piaście: Za Święcha wchodzi Michał Heród.

56 min. Zamieszanie w polu karnym Piasta. Strzał z najbliższej odległości broni Daniel Kowalik.

58 min. Rzut wolny dla Bogorii w odległości 25 m. od Bramki Czchowian. Tomasz Kapustka strzela precyzyjnie, nie do obrony i piłka od słupka wpada do siatki. 1:1.

61 min. Przejęcie piłki przez Olszewskiego po błędzie obrońcy Pogorii, ten ogrywając jeszcze jednego zawodnika przyjezdnych precyzyjnie uderza piłkę z granicy pola karnego obok bezradnego Pawła Pinasa. 2:1.

63 min. Dośrodkowanie Olszewskiego z prawej strony pola karnego, piłkę na 20 m. wybija obrońca gości wprost pod nogi wchodzącego ofensywnie Tomka Skwarły, który znajdując pozycję do strzału uderza z wielką siłą, ale jakimś cudem bramkarz wybija ją na rzut rożny.

68 min. Żółta kartka dla Kurasia za faul taktyczny przy kontrze Pogorii.

71 min. Piękna akcja Michała Olszewskiego, który radzi sobie z kilkoma obrońcami gości i wykłada piłkę w pole karne do niepilnowanego Michała Heróda, który z dużą pewnością pakuje piłkę do siatki.

75 min. Zmiana: Za Darka Sobczyka wchodzi Adam Nakielny.

77 min. Błąd obrony Piasta, zawodnik Pogorii znajduje się w wyśmienitej pozycji strzeleckiej nie dalej niż 7 m. od bramki, ale jego strzał blokuje dobrze grający tego dnia Piotrek Kowalczyk.

80 min. Heród opanowując górną piłkę dotyka ją ręką, za co dostaje żółtą kartkę.

85 min. Daniel Kowalik ratuje drużynę Piasta przed zmianą wyniku po bardzo groźnym strzale. Młody bramkarz z Czchowa wykazał się ogromnym refleksem i wyciągając się jak struna wybija piłkę na rzut rożny.

85 min. Bardzo przytomne podanie Adama Nakielnego do znajdującego się w polu karnym Bartka Kurasia, ten drugi zwleka ze strzałem i w konsekwencji, naciskany przez obrońcę gości końcówką buta uderza obok bramki.

85 min. Za „Karasia” wchodzi Waldek Świeczek, 2 minuty później za kapitana drużyny gospodarzy Michała Olszewskiego wchodzi Bartek Głowacki.

Sędziował: Mirosław ŁUSZCZ (KS Żabno)

Żółte kartki: Bartłomiej Kuraś, Michał Heród

POGORIA: Paweł Pinas, Tomasz Kapustka, Kazimierz Kapustka (15 Rafał Ziaja), Wojciech Olszówka, Wojciech Kolus, Krzysztof Urban, Tomasz Lipiński, Szczepan Kapustka, Jacek Sysło, Konrad Grela, Rajmund Kapustka