statystyki szczegółowe

Aktualności

Dąbrówki pokonane!!!

• autor: rafkop, 2010-05-08 21:40

Daleki wyjazd do Dąbrówek Breńskich zakończył się zdobyciem kolejnych 3 punktów! W zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu gole dla PIASTA zdobyli Rusłan Oliynyk, Bartek Kuraś oraz Mariusz Skwarło. Po remisie ISKRY Tarnów z TARNOVIĄ Tarnów 2:2 tracimy do lidera 5 punktów.

Relacja z "Gazety Krakowskiej" w dziale Media o nas

4 min. Ofensywne wyjście z własnej połowy Rusłana. Popularny Ruła ogrywa w środku boiska 4 graczy Iskry i z 40 m atomowym uderzeniem strzela w okienko za kołnierz bramkarza Iskry. Pierwszy Gol dla Piasta w tym spotkaniu, a czwarty Rusłana w kolejnym jego meczu.

12 min. Prostopadłe podanie do Michała Olszewskiego, który wchodził w pole karne, po opanowaniu piłki wychodzi na pozycję sam na sam z bramkarzem gospodarzy, Michał uderza, ale dobrze wychodzący goalkeeper Iskry broni, tym samym wypuszczając ją na 20 m. gdzie futbolówkę dopadł Mariusz Skwarło - strzela po ziemi, ale znów świetna parada bramkarza.

16 min. Przytomne podanie Mariusza Skwarło do niepilnowanego Marcina Manelskiego znajdującego się na środku boiska, ten wypatrzył wchodzącego w pole karne Bartka Kurasia i posyła mu dokładną górną piłkę, Bartek przyjmuje ją znakomicie i strzela po ziemi obok bezradnego bramkarza Iskry. Piast 2, Iskra 0.

17 min. Zamieszanie pod polem karnym Iskry, piłkę znajduje Olszewski i strzałem z pół obrotu w kolejnym meczu trafia w słupek, niemoc naszego jedynego w tym dniu napastnika utrzymuje się odkąd zdobył dla Piasta 13 golaJ

18 min. Zagranie w okolice linii boiska po lewej stronie pola karnego do „Olszy”. Ciężko mu cokolwiek z tego wykorzystać, ale strzela na bramkę z ostrego kąta, piłka po drodze odbija się od obrońcy wprost pod nogi wchodzącego w pole karne Mariusza Skwarło i ten tym razem pewnym strzałem zdobywa swojego pierwszego gola w lidze okręgowej, a trzeciego w dzisiejszym spotkaniu dla Piasta Czchów.

19 min. Po rozpoczęciu gry po stracie trzeciej bramki, zawodnicy Iskry przenieśli grę na prawą stronę boiska i tam kończąc rajd Zieliński uderza z 25 m na długi słupek obok bezradnego Kowalika. 1:3

32 min. Świetna akcja Olszewskiego po lewej stronie boiska. Mając koło siebie kilku obrońców dostrzega niepilnowanego Kurasia, który wchodził właśnie w pole karne. Posyła mu górną piłkę, Bartek przyjmuje ją na klatkę i z pierwszej piłki z woleja uderza nad bramką Iskry.

62 min. Żółta kartka dla Marcina Gigonia za ostry wślizg.

63 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Darka Sobczyka do Bartka Kurasia, który minimalnie pudłuje z główki.

64 min. Żółta kartka dla Michała Nowaka za ostry faul.

65 min. Po wykonaniu rzutu wolnego zawodników Iskry, piłka rozciągnięta na prawą stronę rogu boiska, dośrodkowanie w pole karne, piłki nie sięga Kowalik i czyhający za nim zawodnik z Dąbrówek Breńskich strzela z najbliższej odległości do bramki naszego bramkarza.

70 min. Rzut różny dla Iskry. Znów piłki nie sięga Kowalik, tym razem jednak ze świetnej pozycji nie strzela zawodnik gospodarzy.

75 min. Rzut wolny 40 m od bramki Iskry. Do piłki podszedł Rusłana Oliynyk i w swoim stylu mocno uderza futbolówkę, która zmierzała w okienko, ale tym razem bramkarz Dąbrówek popisuje się świetną obroną wybijając piłkę na rzut rożny.

78 min. Żółta kartka dla Darka Sobczyka za opóźnianie wznowienia gry z autu.

88 min. Strzał zawodnika Iskry, piłka zmierzająca w światło bramki cudem odbija się od obrońcy Piasta i tym samym minimalnie mija bramkę Kowalika. Chwilę później Michał Nowak wybija główką piłkę mierzoną w bramkę Kowalika tym samym ratując wynik. W ostatnich 10 minutach meczu miały miejsce ataki Iskry, a Piast przypominał bardziej obraz oblężonej Częstochowy podczas potopu Szwedzkiego…