statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis z Sokołem

• autor: rafkop, 2013-06-06 09:23

W ubiegłą sobotę w ramach 27. kolejki A-klasy Brzesko MOKSiR Piast Czchów zagrał na wyjeździe z Sokołem Maszkienice. Mecz rozgrywany w rzęsistym deszczu zakończył się remisem 1:1 (0:0). Bramkę dla Piasta zdobył Piotrek Janicki.

Zdjęcia i skrót meczu można znaleźć na stronie Sokoła - zapraszamy!

Relacja "Gazety Krakowskiej"/"Dziennika Polskiego"

Sokół Maszkienice - Piast Czchów 1:1 (0:0)

0:1 P. Janicki 54
1:1 Maciaś 58
Sędziował: Seweryn Kozub (Brzesko)
Żółte kartki: Tomczyk - Musiał, Ł. Sacha
Widzów: 30
Sokół: Świątkowski - Pędrak, Maciaś, M. Węgrzyn, C. Chmielarz - Imioło, Nowacki, Krawczyk (46 K. Węgrzyn), R. Chmielarz (72 Małysa) - Kądziołka, Tomczyk
Piast: Gumula - Musiał, P. Janicki, Ł. Sacha, A. Sacha (70 Gurgul) - Dudziński (73 M. Błoniarczyk), Wieczorek, Pawłowski, Mikosz - Wnęk, Górka
W pierwszej połowie przewaga piłkarzy Sokoła nie podlegała dyskusji, lecz zawodziła ich skuteczność. Trzykrotnie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Tomczyk, podobną szansę zmarnował Imioło, a ponadto w dogodnych sytuacjach przestrzelili Kądziołka i Krawczyk. Rywale tylko raz zagrozili bramce Świątkowskiego, gdy w 45 min P. Janicki trafił w poprzeczkę. Zawodnik Piasta wykazał się precyzją tuż po przerwie, gdy celnie uderzył z 10 metrów w długi róg. Miejscowi dość szybko odrobili straty za sprawą Maciasia, który popisał się efektownym "szczupakiem" po dośrodkowaniu K. Węgrzyna.