dzisiaj: 41, wczoraj: 148
ogółem: 2 400 493

statystyki szczegółowe

Aktualności

5 min, które pognębiło TARNOVIĘ...

• autor: rafkop, 2009-08-30 09:35
       Seniorzy PIASTA Czchów odnieśli kolejne zwycięstwo - tym razem na tarczy z Czchowa musiała odjechać drużyna TARNOVII. Wynik meczu rozstrzygnął się w ciągu 5 minut: w 32 min gola zdobywa Michał Olszewski,  3 min później piłkę w okienku umieszcza Darek Sobczyk, a dzieła w 37 min dopełnia jubilat Bartek Kuraś (na marginesie - wszystkiego najlepszego Kapitanie! ;) ).

Relacje prasowe w dziale "Media o nas", w rozwinięciu - nasza relacja.
20 min - rajd Stanisława Kukli po przejęciu piłki w środku pola, strzał z 25m wprost w bramkarza;
22 min - Rusłan Olejnik prostopadle do Bartka Wnęka,  ten wrzuca w pole karne, z piłką mija się Darek Sobczyk, a strzał Tomka Skwarły zablokował obrońca gości;
27 min - kontra gości, przerzucenie piłki na prawą stronę, dośrodkowanie w pole bramkowe, w zamieszaniu przed okazją zawodnik z numerem 10 nie wykorzystuje okazji, piłkę wybijają obrońcy Czchowa;
27 min - Stanisław Kukla główkuje do Dariusza Sobczyka, a ten z 16 m uderza jednak strzał zostaje wybroniony przez bramkarza;
31 min - płaski strzał Bartłomieja Kurasia z narożnika pola karnego i kolejna udana interwencja bramkarza TARNOVII;
32 min - gol!!! (1:0) - przejęcie piłki przez Michała Olszewskiego, strzał z 20 m w lewe okienko nie daje szans bramkarzowi;
35 min - gol!!!  (2:0) - Bartłomiej Kuraś podaje piłkę do Dariusza Sobczyka, a ten strzałem po ziemi w krótki róg podwyższa wynik;
37 min - gol!!! (3:0) - kolejna akcja gospodarzy, tym razem Bartłomiej Kuraś główkując trafia wprost do bramki;
60 min - zmiana w czchowskiej drużynie - schodzi z boiska Bartłomiej Wnęk, wchodzi Tomasz Cnota;
62 min - strzał z dystansu zawodnika gości z nr 10, piłka przechodzi  obok słupka;
66 min - strzał obok bramki Dariusza Sobczyka;
70 min - kolejne zmiany: Tomasz Skwarło i Marcin Gigoń schodzą z boiska, a zastępują ich odpowiednio Konrad Mordarski oraz Tomasz Gawęda;
75 min - Stanisław Kukla w sytuacji sam na sam z bramkarzem, lecz strzela z 5 m nad bramką;
80 min - niecelny strzał zawodników gości przechodzi nad poprzeczką gospodarzy;
80 min - zmiana bramkarza w drużynie gości;
85 min - Stanisław Kukla zostaje ukarany żółtą kartką;
87 min - po strzale z rzutu wolnego Marek Pulit popisuje się znakomitą interwencją;
88 min - piłka po strzale gości minimalnie mija słupek gospodarzy;
88 min - kontra zawodników gospodarzy, jednak strzał Michała Olszewskiego broni bramkarz.

MOKSiR PIAST Czchów - MKS TARNOVIA Tarnów 3:0 (3:0)