statystyki szczegółowe

Aktualności

Pogrom na boisku w Czchowie!

• autor: rafkop, chimo, 2009-08-19 20:17
     W środowym meczu III kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej z DRWINKĄ Drwinia PIAST "rozjechał" Gości pokonując ich aż 10:1 (4:1)!  Drwinka honorowego gola zdobyła po karnym w 14 min. meczu.

7 min -  dwa razy rzut rożny dla gości, bez efektów;
10 min - wrzutka Stanisława Kukli z prawej strony ląduje nad poprzeczką;
12 min - gol!!! (1:0) - Paweł Maciaś z głębi pola podaje na lewą stronę do Tomasza Skwarło, jego 40-metrowy rajd i wycofanie piłki na 10 m kończy strzałem w długi róg Michał Heród;
14 min - (1:1) - kontrowersyjny rzut karny po przepychance Michała Nowaka z zawodnikiem gości na pierwszą bramkę zamienia Robert Rynduch;
18 min - gol!!! (2:1) - prostopadłe podanie Michała Heróda, a bramkę na raty strzela Tomasz Skwarło (broni obrońca i bramkarz);
23 min - gol!!! (3:1) - po rzucie wolnym Pawła Maciasia z lewej strony z ok. 35 m w piłkę uderza Marek Olszewski w samo okno;
33 min - bardzo dobra sytuacja Marka Olszewskiego - główkuje z 5 m nad poprzeczką po wrzutce Tomasza Skwarło;
39 min - gol!!! (4:1) - rzut różny wykonuje Michał Olszewski, a strzela głową na krótki słupek i gola zdobywa Stanisław Kukla;
41 min - wrzutka Marka Olszewskiego na 5 m, atomowy strzał nad bramką Michała Heróda;
44 min - kolejna szansa Michała Heróda po podaniu Marcina Gigonia, uderzenie z 14 m trafia w słupek, dobitka Marka Olszewskiego zostaje zablokowana;
44 min - rzut wolny z 30 m Tomasza Skwarło, Stanisław Kukla główkuje nad spojeniem słupka z poprzeczką;
45 min - rzut wolny z 22 m, zbyt krótkie wybicie obrońców gosci, kolejna wrzutka Marcina Gigonia, Stanisław Kukla główkuje obok bramki;
45 min - rajd Tomasza Skwarło lewą stroną boiska, zagranie do Marka Olszewskiego i zbyt długa wrzutka na 14 m do Heróda, który strzela nad bramką;

49 min - gol!!! (5:1) - rajd Michała Olszewskiego, Marek Olszewski wycofuje na 14 m do Michała Heróda, który płaskim strzałem zdobywa kolejnego gola;
50 min - akcja braci Olszewskich, strzał Marka w bramkarza;
60 min - gol!!! (6:1) - prostopadłe podanie Michała Olszewskiego na gola zamienia Marek Olszewski;
62 min - gol!!! (7:1) - przejęcie piłki przez Michała Heróda i uruchomienie Marka Olszewskiego, który mimo obrońcy technicznym uderzeniem z 14 m zdobywa bramkę;
64 min - koronkowa akcja Stanisława Kukli, Tomasza Skwarło, Marka Olszewskiego i Michała Olszewskiego, który z 5 m trafia piłką w bramkarza;
66 min - idealne, prostopadłe podanie Tomasza Skwarło, jednak Marek Olszewski zbyt daleko wypuszcza sobie piłkę, którą przejmuje bramkarz gości;
74 min - gol!!! (8:1) - aut z prawej strony, techniczne uderzenie Bartłomieja Kurasia z narożnika pola karnego, które trafia w samo okno bramki;
81 min - jedna z nielicznych akcji gości, Marek Pulit wybił na aut, strzał głową;
82 min - gol!!! (9:1) - bardzo ładna akcja zakończona bramką, wrzutka Bartłomieja Wnęka z prawej strony, Marek Olszewski główkuje do Mariusza Skwarło, który wycofuje na 14 m, a formalności dokonuje Bartłomiej Kuraś;
84 min - nieuznana bramka Marka Olszewskiego - spalony;
89 min - gol!!! (10:1) - w środku pola piłkę przejmuje Stanisław Kukla, który zagrywa do Michała Olszewskiego, a ten mijając bramkarza i obrońców strzela gola;
90 min - ostatnia akcja meczu, techniczne uderzenie Bartłomieja Wnęka, które z problemami wyłapuje bramkarz gości;

MOKSiR PIAST Czchów:

Marek Pulit, Paweł Maciaś, Marcin Gigoń (70 Tomasz Cnota), Rusłan Oliynyk, Michał Nowak (46 Mariusz Skwarło), Stanisław Kukla, Bartłomiej Kuraś, Michał Olszewski, Tomasz SkwarłoMarek Olszewski, Michał Heród (57 Bartłomiej Wnęk)

DRWINKA Drwinia:
Mirosław Dominik (46 Mateusz Kaźmierczak), Waldemar Czekaj (46 Tomasz Kaźmirek), Robert Kubas, Piotr Okoński, Robert Rynduch, Paweł Siemieński, Krzysztof Marzec (64 Łukasz Dudzik), Tomasz Kępski, Mateusz Porębski (80 Daniel Gola), Jarosław Kurpiel, Patryk Siudak

Żółte kartki: Marek Olszewski (PIAST) - Tomasz Kępski (DRWINKA)