statystyki szczegółowe

Aktualności

PIAST - WATRA 0:1 (0:0)

• autor: rafkop, 2011-06-13 18:58

Nie udał się rewanż za jesienną, wysoką porażkę 0-7. Gola zdobyliśmy, jednak piłka wylądowała w naszej bramce. Zgodnie z najnowszą tradycją PIASTA skład ledwo się uzbierał i do ostatnich minut nie było pewne, kto wyjdzie w podstawowej jedenastce. Na ławce (była!) tym razem dwóch juniorów młodszych, debiut zaliczył Adrian Sacha, który zagrał przez połowę spotkania.

Urodziny kierownika uczcili... samobójem - relacja "Gazety Krakowskiej" 13.06.2011 r.

Nasza relacja:

7 min. Zamieszanie w polu karnym Piasta. Kilka strzałów Watry, po jednym z którego z linii bramkowej wybija obrońca Piasta. Od początku inicjatywę mają goście, którzy nie pozwalają na wyjście Piastowi ze swojej połowy.

22 min. Kontra Piasta, Kuraś idzie „na przebój” z kilkoma przeciwnikami, ale z przed nosa piłkę zgarnia mu obrońca Watry, dobija Olszewski ale nieskutecznie. Gra się wyrównała.

32 min. Obrona Piasta została rozklepana w polu karnym, akcję kończy strzałem z 7m. Łukasz Remiasz, minimalnie obok bramki Koźmy.

34 min. Strzał z linii pola karnego Roberta Tepera również minimalnie obok „czchowskiej” bramki.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

50 min. Akcja Maciasia na lewej stronie, który strzela na bramkę Koźmy, ale piłka zostaje zablokowana i wycofana na linię pola karnego, gdzie ustawiony był Teper, który pięknie przymierzył w okienko, ale fenomenalnie broni Koźma.

64 min. Wznowienie gry z autu na wysokości pola karnego. Piłkę przedłuża Kuraś, który chwilę potem sam przyjmuję piłkę na klatkę i strzela z woleja minimalnie obok spojenia bramki Dawida Trutego. Uwidacznia się przewaga Piasta na boisku.

66 min. Akcja prawą stroną Darka Kmiecika, który wykłada piłkę jak na widelcu na 16m. do Kurasia, który nie uderza czysto i piłka o niewiele mija bramkę przyjezdnych.

72 min. Niegroźna wrzutka zawodnika Watry kończy się bramką kiedy Gigoń próbuje wybić  piłkę, ale kieruje ją  do bramki bezradnego Koźmy. 0:1.

79 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego dla Piasta, piłkę z 6m z pierwszej uderza Kuraś, ale futbolówka jakimś cudem przeszła nad bramką .

84 min. Podanie górą do Olszewskiego ten wbiegając przyjmuje piłkę na klatkę i mając ostry kąt strzela z woleja nad bramką.  Niewielka przewaga gospodarzy utrzymała się do końca spotkania, mimo to rezultat pozostał do końca bez zmian.